Добредојдовте на komiti.org/forum . Најавете се или регистрирајте се за пристап до темите .
 1. Доколку сакате да пишувате и да ги читате сите теми мора да креирате ваш акаунт или да се регистрирате со вашиот фејсбук притискајќи на копчето "РЕГИСТРИРАЈ СЕ". Секој има право да коментира и отвара теми доколку е регистриран. Сите кои се регистрирани, а сакаат пристап во темата Комити или го заборавиле својот пасворд, мора да не исконтактираат на нашиот маил komitizapad@komiti.org

Комити Запад

  1. Комити

   Се што е поврзано со навивачката група Комити
   Теми:
   Мислења:
   (Private)
   RSS
  2. Вардар

   Гордоста на Македонија-нашиот Вардар
   Теми:
   Мислења:
   (Private)
   RSS
  1. Македонија на Македонците !

   Многу чеда една мајка, а во душа оган гори.. МАКЕДОНИЈА
   Теми:
   21
   Мислења:
   3.755
   Последно: Политика и Историја kz87, 17 мај 2015
   RSS
  2. Репрезентација

   Тука се темите од сите спортови во македонска репрезентација
   Теми:
   77
   Мислења:
   9.136
   Последно: Светско првенство 2018... ultras 1988, 26 јули 2015 во 19:47
   RSS
  3. Red Black Cafe

   Кафенце, цигарче, а може и пиво.Сите офф топици тука.
   Теми:
   49
   Мислења:
   10.867
   Последно: Се и сешто Kristijan, 20 јули 2015
   RSS
  4. Навивање

   Инциденти, слики, музика, текстови се што е околу навивање..
   Теми:
   63
   Мислења:
   18.543
   Последно: Русија/Белорусија/Украина iliyas56, 28 јули 2015 во 21:49
   RSS
  5. Архива

   Место за сите теми за завршените натпревари од минатите сезони како и сите застарени теми.
   Последно: KAMCEV & BRACO & PANCEV =... isnogood, 2 април 2013
   RSS
  6. Foreign Supporters

   Place where non-Macedonian speaking supporters can present their group and ask questions
   Теми:
   12
   Мислења:
   526
   Последно: LEVSKI SOFIA Dewey, 26 јули 2015 во 15:21
   RSS
  1. Новости , известувања и прашања

   За полесна соработка обратете се тука.
   Теми:
   6
   Мислења:
   399
   RSS
  2. Канта

   Непотребни постови, заклучени теми..
   Теми:
   103
   Мислења:
   625
   Последно: За сите оние кои се против... AntiSverceri, 25 август 2011
   RSS